Cookie beleid sv Gemini

De website van sv Gemini is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Sponsors

 

Commissies & functies

DAGELIJKS BESTUUR Seizoen 2024/2025

Voorzitter

Ab Toet

voorzitter@svgemini.nl

Secretaris

Chantal Tegelaar

secretaris@svgemini.nl

Penningmeester

Michael Klijn

penningmeester@svgemini.nl 

Handbalzaken

Freddie Krullaars

handbalzaken@svgemini.nl

Sponsoring

Kristel / Janneke / Zoe

sponsoring@svgemini.nl 

 

HANDBALZAKEN 

Bestuurslid

Freddie Krullaars

handbalzaken@svgemini.nl

SCHEIDSRECHTERS

Scheidsrechters planning intern

Jasper Spitter

scheidsrechtersplanning@svgemini.nl

Opleiding Verenigingsscheidsrechters

Marieke Smit

opleidingen@svgemini.nl

Opleiding Bondscheidsrechters

Marieke Smit

opleidingen@svgemini.nl

Wedstrijdtafelbezetting

Janneke de Graaff

scheidsrechtersplanning@svgemini.nl

WEDSTRIJDMUTATIES

Wedstrijdsecretaris

Yvette Verlaan

wedstrijdsecretariaat@svgemini.nl

TECHNISCHE COMMISSIE

Technisch Kader

Belinda Schippers
Heiko van Hinte
Jaimie van Hooijdonk
Monique Bakker
Freddie Krullaars

 technischkader@svgemini.nl

Coördinator A-Jeugd

 

 

Coördinator B-Jeugd

 

 

Coördinator C-Jeugd

 

 

Coördinator D-Jeugd

 

 

Coördinator E-Jeugd

 

 

Coördinator F-Jeugd

 

 

Coördinator overige Teams

Freddie

 

 

 

 

 

SPONSORING EN PR

SPONSORCOMMISSIE 

Bestuurslid

Kristel, Janneke, Zoe

sponsoring@svgemini.nl

Digitale content (www, fb, etc)

Dylan, Semmy

redactie@svgemini.nl

 VRIJWILLIGERSZAKEN

Vrijwilligerszaken

Chantal, Micha, Mirte, Sharon, Fernando 

vrijwilligerszaken@svgemini.nl 

VRIENDEN VAN GEMINI

Vrienden van Gemini

 

vriendenvan@svgemini.nl 

 

KANTINE

Bestuurslid

Angela

accommodatie@svgemini.nl

Inkoop

Chantal & Angela

inkoop@svgemini.nl

 

ACTIVITEITEN

Acties & Loterijen

 

 

Jeugdkamp

Chantal, Janneke & Michael

kamptosti@svgemini.nl 

Toernooien

Jaimie, Brenda, Roy

toernooicommissie@svgemini.nl 

Schoolhandbal

Jaimie, Brenda, Roy

toernooicommissie@svgemini.nl

Clinics

Jaimie, Brenda, Roy

toernooicommissie@svgemini.nl

Gemini Feesten

Mirte, Dylan, Patty, Linda, Samanta

 

 

ADMINISTRATIE 

Bestuurslid

Michael Klijn

penningmeester@svgemini.nl

Sociale Veiligheid & V.O.G.

Chantal Tegelaar

penningmeester@svgemini.nl

Vertrouwenspersoon

Cindy van Straalen Rijgersberg
Richard de Graaff

vertrouwenspersoon@svgemini.nl

Boekhouding

Renate

financieleadministratie@svgemini.nl

Ledenadministratie

Bert Ketelaars

ledenadministratie@svgemini.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!